Babasını kazada kaybeden Özge Ulusoy: Ömrüm yettiğince hakkını arayacağım!

Özge Ulusoy’un babası, emekli Albay Haydar Ulusoy, 4 Aralık 2022 tarihinde Ankara’da karşıdan karşıya geçerken araba çarpması sonucu hayatını kaybetmişti.

Olayın ardından gözaltına alınan sürücü, ilk duruşmada tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. Ulusoy, bayram öncesi babasını ziyaret etti.

“SEN HER SANİYE BİZİMLESİN BABA”

Instagram hesabından babasının mezarı başında paylaşım yapan manken, “Öyle bir ateş ki içimizdeki hep yanmaya devam edecek. Hayatımız sen gidince durdu, hiçbir şey eskisi gibi değil artık. Sen her saniye bizimlesin baba. Can alıp da pişman olmayanlara cezalarını çekmeyi, pişman olmayı öğrenmeyi nasip et yarabbim. Senin ve tüm komşularının mekanı cennet olsun. Nur içinde uyuyun” ifadelerini kullandı.

“BÖYLE BİR VİCDANSIZLIK!”

Para cezasına çevrilsin istiyormuş! Bir de Adli Kontrolü kalksınmış yurt dışına gitmek istermiş. Adli kontrolle Ankara’dan çıkamıyor da diğer şehirlerdeki yayalar korunuyor bari. Ona da itirazı var ama böyle bir vicdansızlık. Pişmanlık falan sıfır anlayacağınız. Ve biz… Babasının acısıyla yanarken bir de bunlarla uğraşan biz. Bizim yüreğimiz biraz hafifleyecekse bir gün o katil hapse döndüğü gün olacak sadece ve ben Özge Ulusoy olarak yemin ederim ki ömrüm yettiğince babamın hakkını adalet yerini bulana kadar arayacağım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir