Amazon Prime Day 2024 ne zaman? İşte bilmeniz gerekenler

Amazon Prime Day 2024 yaklaşıyor. Alışveriş çılgınlığı başlamadan önce hangi ürünleri takip edeceğinizi düşünmeye başlama zamanı geldi. Elektronik aletlerden kıyafetlere, ev ihtiyaçlarına kadar birçok ürün indirimde olacak ve Prime üyesiyseniz Amazon Prime Day fırsatlarının tamamına erişebileceksiniz. İndirimleri haber veren kanallara üye olmanız oldukça önemli çünkü bu kanallar indirim günleri boyunca, Amazon’da ve diğer platformlarda bulabildiği en iyi teknoloji fırsatlarını sunacak. Ancak bu yılın Prime Day’inden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için bilmeniz gereken bazı önemli noktalar var.

Amazon Prime Day’in resmi tarihleri henüz açıklanmadı, ancak Temmuz ayında başlayacağını biliyoruz. Bu alışveriş etkinliği, Prime üyelerine özel fırsatlar sunuyor, yani çoğu indirimden yararlanabilmek için Prime abonesi olmanız gerekecek. Üye olmadan bu İndirimleri görmek istiyorsanız ve daha önce hiç üye olmadıysanız şanslısınız. Amazon, yeni Prime aboneleri için hâlâ 30 günlük ücretsiz deneme süresi sunuyor, bu nedenle Temmuz’a yakın bir zamanda deneme sürenizi başlatarak etkinliğe katılabilirsiniz.

Prime için ödeme yapmayı düşünmüyorsanız bile Prime Day’de Amazon’a göz atmanızı öneririz; Prime üyeleri dahil tüm kullanıcılara sunulan indirimler arasından her zaman birkaç tane ürün sizin de ilginizi çekecektir. Ayrıca, Hepsiburada ve  Trendyol gibi diğer alışveriş sitelerinin de aynı zaman diliminde kendi Prime Day  indirimlerini sunmaları muhtemel.

Amazon Prime Day genellikle iki gün sürüyor, ancak son birkaç yıldır şirket, etkinlik başlamadan çok önce indirimler sunmaya başladı. Bu yıl da benzer bir durum bekliyoruz, Prime Day tarihleri resmen açıklandıktan hemen sonra erken Prime Day fırsatları başlayabilir.

Erken Prime Day fırsatları veya gün içindeki indirimler olsun, Amazon cihazlarının bu etkinlik için indirimde olacağını neredeyse garanti edebiliriz. Echo hoparlörleri, Kindle e-kitap okuyucular ve Fire TV cihazları gibi ürünlerin Prime Day için rekor düşük fiyatlarda olmasını bekleyebilirsiniz, bu nedenle bu ürünlerden birine göz diktiyseniz, indirimlerin düşmesini beklemeye değer. Prime Day, yalnızca Kara Cuma ile karşılaştırılabilir indirimler sunuyor, bu da bu akıllı hoparlörü ucuza alabilmek için başka bir fırsatınızın olacağı anlamına geliyor.

Amazon cihazları Prime Day’de indirime giren tek ürünler olmayacak. Kıyafetler, ayakkabılar, ev eşyaları, cihazlar, aksesuarlar ve daha fazlasını indirimde bulacaksınız, ancak burada Engadget olarak doğal olarak elektroniklere odaklanacağız. Bu yılın Prime Day’inin, geçen yılki gibi kulaklıklar, oyun aksesuarları, SSD’ler ve mikroSD kartlar, robot süpürgeler ve daha fazlasında büyük indirimler getireceğini bekliyoruz.

Sonuç olarak, Amazon Prime Day 2024, Temmuz ayında geri dönecek ve bu alışveriş etkinliği, Prime üyelerine özel fırsatlar sunacak. Prime abonesiyseniz, bu yılki indirimlerden en iyi şekilde yararlanmak için şimdiden plan yapmaya başlayın. Prime abonesi değilseniz bile, Prime Day’de herkesin erişebileceği bazı indirimler olacaktır, bu nedenle gözünüzü açık tutun. Ayrıca, diğer perakendecilerin de bu dönemde kendi indirimlerini sunacağını unutmayın. Walmart’ın kendi indirim haftası olan Walmart+ Week, Amazon’un Prime Day’iyle aynı dönemde gerçekleşecek ve Walmart+ üyelerine özel fırsatlar sunacak. Bu yılın Prime Day’inden en iyi şekilde yararlanmak için hazırlıklı olun ve indirimlerin keyfini çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir