61 yaşında ilk çıplak sahnesini çekti! Cannes’da 13 dakika boyunca ayakta alkışlandı

‘Jane’in Zaferi’, ‘Ahlaksız Teklif’, ‘Charlie’nin Melekleri’, ‘Birkaç İyi Adam’, ‘Kırmızı Leke’ gibi yapımlarda objektif karşısına geçen ve rol aldığı ‘Hayalet’ filmiyle 90’lı yıllara damga vuran Demi Moore, ilk evliliğini 1980-1985 yılları arasında Freddy Moore ile yapmıştı.

1987’de meslektaşı Bruce Willis ile dünyaevine giren oyuncunun, Rumer, Scout ve Tallulah isimlerini verdikleri üç kızı olmuştu. Moore ile Willis, 2000’de yıllarını ayırmıştı.

İLK ‘TAMAMEN ÇIPLAK’ SAHNESİNİ ÇEKTİ

2005’te kendisinden 15 yaş küçük Ashton Kutcher ile nikah masasına oturan ünlü isim, 2013’te ihanete uğradığını öne sürerek eşinden boşanmıştı.

Güzelliği ve fit vücuduyla yıllara meydan okuyan Demi Moore, yeni filmi ‘The Substance’daki çıplak sahneleriyle gündeme geldi.

61 yaşında ilk kez tamamen çıplak olarak kamera karşısına geçen Moore, Variety dergisine verdiği röportajda Cannes Film Festivali’nde ilk gösterimi yapılan ve 13 dakika boyunca ayakta alkışlanan filmdeki sahnesiyle ilgili konuştu.

“HARİKA BİR PARTNERİM VARDI”

Filmin hikayesine ve senaryosuna bakıldığında çıplak bir sahne çekmesinin gerekli olduğunu düşündüğünü söyleyen ünlü isim, şöyle devam etti:

Filmin hikayeyi anlatmak için gerekli olan ‘savunmasızlık’ seviyesi gerçekten açıklanmıştı. Bu çok hassas bir deneyimdi. Ekip arasında çok fazla konuşma yapmamızı gerektiren bir sahneydi. Yanında kendimi çok güvende hissettiğim harika bir partnerim vardı. Açıkçası oldukça yakındık (çıplaktık) ve o anlarda belirli durumların ne kadar absürd olduğuna dair kendi aramızda çok fazla şakamız da vardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir